PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567613}
7,4 1 282
oceny
7,4 10 1 1282
The Chicago Code
powrót do forum serialu The Chicago Code

No i niestety serial został anulowany,Szkoda zwłaszcza tego, że serialu o polskim
policjancie pewnie długo w amerykańskiej telewizji już nie będzie. Bo tego, że Shawn
Ryan już niedługo stworzy kolejny doskonały serial sensacyjny, jestem pewny.
Szkoda też Lie to me chociaż trzeci sezon według mnie zaczął już bardzo dołować
natomiast Human Target tez zaczynał się rozkręcać a tu taka niemiła niespodzianka:(
jeszcze z tej stacji zostaly anulowane traffic light i breaking in (ale na temat tych seriali się
nie wypowiadam) bo poprostu ich nie oglądałem:)

ocenił(a) serial na 9
dareczek877

Jestem ogromnie zawiedziony tą decyzją :( Znowu wprowadzą jakieś nowe seriale, które się nie przyjmą i heja cancel po 3 miesiącach.

ocenił(a) serial na 10
PiotrLolo

Ja jestem wściekła oglądam od pierwszego odcinka wnioskowałam,że twórcy planowali więcej sezonów akcja rozwijała się stopniowo
podejście bardzo inteligentne{nie wypłoszyć przestępców) a tu masz babo placek .Jeniffer Beals jest wspaniała!!!!

ocenił(a) serial na 8
elwi

ale lipa, zasmucila mnie ta wiadomosc:/ bardzo fajny serial

ocenił(a) serial na 8
mad21a

fani staraja sie o przywrocenie tego serialu, jesli macie czas to wypelnijcie petycje http://www.thepetitionsite.com/1/keep-chicago-strong-save-the-chicago-code/

mad21a

niestety z doświadczenia wiem że takie akcje nic nie dają ale ankiete wypełniłem;) (Jerycho,flaschforward niewypaliło:() sorry za pisownie tych seriali

ocenił(a) serial na 7
dareczek877

Jerycho dostało drugi sezon, a podobne akcje mają miejsce jeśli chodzi o serial Chuck, tam fani też często walczą o ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Kamill

to dlaczego ja czytam, że jednak FOX ogłosił 10 maja powstanie 2 sezonu?

kalamir

wejdź na strone grupy hatak a jezeli powstanie to się bardzo ciesze z tego powodu;)

ocenił(a) serial na 7
kalamir

z wiki:
"Fox announced it would __not__ be renewing the show for a second season on May 10, 2011"

ocenił(a) serial na 8
RespeKt

taaa ktoś byka walnął ale juz poprawili...szkoda

ocenił(a) serial na 8
dareczek877

szkoda nawet polubiłem bohaterów,no chociaż kończy się porażką(korupcja mimo wszystko) i triumfem(udupiony radny) Jarka.Szkoda na pewno bym obejrzał 2 serie.

ocenił(a) serial na 10
dareczek877

Jejku. Ja strasznie bym chciała, aby powstał drugi sezon tego serialu. Bardzo się wkręciłam na niego z reszta moich znajomych sama namówiłam, aby obejrzeli i też są zachwyceni. Mówią że jeszcze nie oglądali amerykańskiego serialu z "Polakiem" w roli głównej ! Mam nadzieje że mimo wszystko sezon 2 The Chicago Code powstanie!

ocenił(a) serial na 7
gabuska096

Szkoda że ta petycja jest już zamknięta....

gabuska096

Był jeszcze ,,Nocy kurs'' z Davidem Morsem, nawet mówił po polsku :).

ocenił(a) serial na 7
dareczek877

właśnie na Fox leci ten serial (teraz już ostatnie odcinki) - oglądałam od samego początku i nawet do głowy mi nie przyszło że skończy się na jednym sezonie :( jak dla mnie to ktoś podjął niewłaściwą decyzję bo serial ten jest naprawdę dobry i wciągnął
mnie (mimo że nie przepadam za tego typu produkcjami)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones