PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567613}
7,4 1 282
oceny
7,4 10 1 1282
The Chicago Code
powrót do forum serialu The Chicago Code

The Chicago Code jednak nie spełniło moich oczekiwań. Liczyłem, że będzie wciągający kryminał, ale już widać, że to kolejny ugrzeczniony serial dla masowego odbiorcy. Dzisiaj obejrzałem kawałek drugiego, ale chyba sobie daruje...

Nie ma praktycznie żadnych zagadek, bo te, które przedstawiono w pierwszym odcinku zaraz zostały wyjaśnione. Fabuła prosta jak cep, a wszystko naciągane do granic. Bohaterowie jako narratorzy przedstawiają bzdurne historyjki prawie jak dla dzieci - naiwne i pomijające jakąkolwiek brutalność.

The Chicago Code to produkcja tworzona z myślą o masówce, czyli telewidzach co idą spać po 23 :P . To ja już wole The Shield drugi raz obejrzeć. Chociaż ostatnio wpadłem na bardzo dobry kryminał:

Wydział zabójstw Baltimore / Homicide: Life on the Street
http://www.filmweb.pl/serial/Wydzia%C5%82+zab%C3%B3jstw+Baltimore-1993-89938
który mimo, że starszy to przedstawia zdecydowanie ciekawsze i przede wszystkim realne historie. Świetna obsada, sporo znanych aktorów gra gościnnie, a całość na bardzo dobrym poziomie jak na kryminał.

ocenił(a) serial na 5
DeMoN

Ferowanie takich wyroków po ledwo 2 odcinkach jest całkowicie niepoważne w mojej ocenie. Tym bardziej, że Shawn Ryan zasługuje raczej by dać mu szansę.

ocenił(a) serial na 10
DeMoN

Myślę podobnie serial będzie wciągał z każdym następnym odcinkiem.Ja go oglądam ze względu na Jennifer Beals chcę zobaczyć jak sobie poradzi w tej roli po grze w The L Word nie mogę o niej zapomnieć.Zagrała wspaniale.The Chicago Code podoba mi się jej cios łokciem-he,he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones