Stewardesa (2020-2022)
Stewardesa: Sezon 1 Stewardesa sezon 1, odcinek 8
odcinek Stewardesa (2020-2022)

Arrivals and Departures

45m
7,6 299
ocen
7,6 10 1 299
Stewardesa
powrót do forum s1e8

Sądzę, że był to zdecydowanie najlepszy odcinek i w tym właśnie klimacie najlepiej się to ogląda, czyli zdecydowana przewaga akcji/thriller.

Jestem średnio przekonany do elementów "czarnej komedii", ale Cassie/Kaley jest tak urocza, że można przymknąć na to oko.

LajkAboss

Moglabym prosić o streszczenie rozwiązania serialu? Wkurza mnie swą intensywnością, a jednocześnie czuję, ze zakonczenie bedzie nieoczywiste.

LajkAboss

Serial ogólnie mi się podobał. Mam jednak kilka zastrzeżeń co do zakończenia:
1. To mogłam akurat przegapić ale skąd FBI miało nagrania z hotelu w Bangkoku na których było widać Felixa? Wcześniej było powiedziane, że wszystkie nagrania zostały utracone. Nie wiem czy to wyjaśnili (możliwe, że jednak tak i niepotrzebnie się czepiam).
2. Felix pozwolił się aresztować (razem z Cassie) o jakąś głupotę. Tym samym pozwalając, żeby jego odciski i zdjęcie trafiły do systemu. A taki przecież z niego profesjonalista.
3. Cassie mówi babci swojego przyjaciela z Włoch, że nie chce go na nic narażać, po czym sprowadza go do swojego pokoju hotelowego, chociaż spodziewa się, że prędzej czy później pojawi się tam zabójca. Może jednak aż tak tego przyjaciela nie lubiła ;)
4. Nie rozumiem czemu Felix nie zabił Mirandy w windzie? Nie potrzebował jej do niczego. Nie zabił jej chyba tylko dlatego, że szkoda było scenarzystom tracić tej postaci i tyle.
5. Shane chyba nie jest zbyt dobrym agentem, skoro zamiast pilnować Megan (którą miał przecież cały czas obserwować), to se poszedł zwiedzać Rzym razem z Kim i pozwolił Megan (amatorce!) zwiać. Kiepski agent. No ale uratował Cassie...
6. Jakim cudem Felix przeżył? Jakim cudem przeżył ten przyjaciel z Włoch? Takie rany? Sporo szczęścia mieli - no dobra. Tu się już trochę czepiam.

ocenił(a) serial na 8
_Anika_

1.mieli nagrania ale nie wiedzieli kogo szukać. Dopiero jak padł cynk że tam były tylko pracownice hotelu to się pomalowali że to on jest trefny.
2. Może o jakąś głupotę nie zdejmują od razu odcisków? Ot pijacki wybryk.
3. Racja, ale może się bała a on nalegał?
4. Może nie chciał zabijać jej w windzie? Wiesz krew itp. ale jednak ochrona scenarzysty
5.zgadzam się, choć nie wiadomo ile on wiedział akurat o tej sprawie, ogólnie całe FBI to też "janusze" i ciemniaki
6. Jeśli nie uszkodzono tętnic to mogli przeżyć.

_Anika_

Dopiszę do listy moje pytanie bo nie załapałam. Co zrobiła Megan? Po tym telefonie do domu? Rzuciła sie pod pociąg? Jak niby miała naprawić to co zrobiła? Brakuje mi rozwiązania tej kwestii. Tak naprawdę ten wątek był tak bardzo oderwany od reszty że mógł nie istnieć. Przez cały serial myślałam że Megan jest jakoś zamieszana w zabójstwo Sokolowa...

ocenił(a) serial na 8
LajkAboss

Ostatnie 2 odcinki reżyserował facet od pierwszych sezonów Dextera dlatego były bardziej kryminalne niż komediowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones