PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109302}

Słowo na L

The L Word
7,8 9 139
ocen
7,8 10 1 9139
Słowo na L
powrót do forum serialu Słowo na L

tzn że jak się skończy ?? jenny jest najciekawszą postacią moim zdaniem ;)

alexandra_g

Jenny się utopi w basenie u Tiny i Bette.

ofca23

tragiczna postać...... tragiczna śmierć.......

ocenił(a) serial na 9
tygrysek4854

z początku myślałam, że J. popełniła samobójstwo, ale teraz się zastanawiam czy Nikki nie miałom z tym czegoś wspólnego... pamiętacie odcinek, w którym była na J. taka zła i mówiła, że jeszcze pożałuje, że z nią zerwała? to mnie właśnie dręczy.

alexandra_g

Nie wiem czemu, ale mnie się wydaje, że Jen zabiła Kit.. chciała ochronić
swoją młodszą siostrzyczkę przed kolejnym cierpieniem związanym z
prawdopodobną utratą Tiny- filmik nakręcony przez Jenny mógł to spowodować.A Wy jak uważacie?

GreHrab87

czytalam w amerykanskich mediach ze to Shane ja zabila, ale nie chce mi sie w to wierzyc, obstawiam albo Nikki albo sambójstwo, ale raczej samobójstwo, chociaz Nikki w tych krzakach i na komisariacie odrazu poprosiła o adwokata... troche słabo sie skonczyło chociaz Jenny denerwowala mnie najbardziej i czasem sama mialam ochote ją utopic ;)

ocenił(a) serial na 9
emilly89

Każdy jest podejrzany, bo co najmniej raz kazda z osobna z bohaterek co najmniej raz powiedziała, cytuję: "Ja Cie, kur*a zabije, Jenny!" ;)

monika1478X

w ostatnim odcinku praktycznie kazda bohaterka ma powód by ją zabić wiec kazda moze byc podejrzana ;d

ocenił(a) serial na 9
GreHrab87

A ja mysle (o ile to zabójstwo) ze to Bette. Ona jako ostatnia rozmawiała z Jenny i jeszcze jej grozila ze nie odpusci nikomu kto zagraza jej rodzinie, wiec mogla ja zepchnac ze schodow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones