PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809953}

Potwór z bagien

Swamp Thing
6,5 5 118
ocen
6,5 10 1 5118
Potwór z bagien
powrót do forum serialu Potwór z bagien

#SaveSwampThing

ocenił(a) serial na 8

Po 2 odcinkach jestem zakochany,cudowna muzyka,mroczność klimat DC,scenografia no kurcze tak szkoda....

ocenił(a) serial na 9
wschud

Bardzo szkoda. Mam nadzieję, że HBO (bo podobniez jest zainteresowane) przejmie ten serial i nakręci kolejne sezony! Byle nie CW (które tez jest zainteresowane) bo oni zrobili by z tego jedną wielką SJW paradę.

snajper12331

No ja tez jestem zaskoczony pozytywnie wykonaniem,klimat super a swamp wogóle zrobiony rewelacyjnie.Z ocenąsię wstrzymam jak będą wszystkie odcinki

snajper12331

o czym ty mowisz.. wystarczy spojzec na zdjecia i od razu widac, ze juz pokrecili z postaciami. Abby w ogole nie wyglada jak Abby (gdzie te charakterystyczne biale wlosy), Cable wglada jak latynos-czarnoskory, Tremayne tez oczywiscie grana przez czarnoskora aktorke. Serio, czy tak trudno trzymac sie oryginalu? Zwlaszcza oryginalu, ktory jest komiksem i wszelkie postacie sa juz graficznie przedstawione? Eh. Swamp thing to jeden z moich ulubionych komiksow ale ten serial wyglada po prostu tandetnie. Nie ogladalem ale chyba raczej nic nie stracilem. Juz same zdjecia przedstawiaja jakis "film" klasy B.

ocenił(a) serial na 9
FanArtZone

No to skoro nie oglądałeś to po jaki pieron się wypowiadasz? Zasada... nie oglądałem ale się wypowiem. Z takimi osobami co oceniają film/serial po zdjęciach na filmwebie nie rozmawiam

snajper12331

to nie rozmawiaj haha, wcale nie robi mi to roznicy. jesli juz same zdjecia i wymienione wyzej postacie nie zachecaja to jest to wystarczajacy powod zeby tego nie ogladac. proste.

wschud

Scenografi ai efekty świetne lecz irracjonalne zachowania bohaterów, błędy logiczne, nic się tutaj kupy nie trzyma.

ocenił(a) serial na 5
perun_6

Strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o soundtrack i efekty specjalne to jest dobrze, ale aktrostwo większości jest słaba, postacie są źle napisne, i fabuła w sumie nigdzie nie idzie.

ocenił(a) serial na 3
wschud

Jeśli dla Ciebie taki serial to arcydzieło ,to na prawdę Ci współczuje gustu . Ten serial jest bardzo słaby ani straszny ani ciekawy ,ba nawet ten cały potwór jest słabo zrobiony i nawet nie straszny . Jedyne co może jest fajne w tym serialu to intro . Mogę się zgodzić z założeniem ,że taki serial spodoba się dzieciom w grupie wiekowej 12-16 lat . Dla starszego wymagającego widza będzie kupą gówna . Tyle w temacie pozdro .

ocenił(a) serial na 9
wschud

Serial obejrzałem świeżo po lekturze komiksu "Saga o potworze z bagien" - jest to jak do tej pory najlepsza adaptacja przygód żywiołaka ziemi. Wcześniejsze nie miały klimatu horroru i były tandetne nawet jak na swoje czasy. Ten serial szedł w bardzo dobrą stronę. Mam nadzieję że go uratują. Ludzie krytykujący którzy prawdopodobnie nie czytali komiksu porównują go do innych seriali. Mi się podoba głównie w odniesieniu do komiksu. Modlę się do szatana żeby go uratuowali i w nowym sezonie dodali jeszcze więcej elementów body horroru. Można jeszcze fajniej dalej to pociągnąć.

wiewjor

Główna bohaterka to parapet, tak żle napisana az brak słów. Miała grać znakomitą lekarke a gra pustą ślicznotke co gruz ma w głowie zamiast mózgu :D

ocenił(a) serial na 7
wschud

Warty obejrzenia, trochę w klimacie serialu Grimm.

wschud

ale tylko po dwóch potem jest niestety gorzej i trochę zanudza

wschud

Zagadzam sie w 100 procentach. Warto też nadmienić że DCU rośnie w siłę i jest coraz lepiej jeśli chodzi o to uniwersum. Doom Patrol to klasa sama w sobie, Swamp Thing idealne połączenie horroru z motywem superbohtera, Titans mimo że troszkę odstaje od tej dwójki to na tle "dzieł" Marvela pokroju Iron Fist czy Luke Cage wypada bardzo dobrze.

Tak jak nie żałuję skasowania tej dwóki tak nad potworem z bagna ublowam i mam nadzieję że HBO albo chociaż Netflix coś zadziałają w tej sprawie.

ocenił(a) serial na 7
wschud

Serial wciąga jak kokaina, w jeden dzień 6 odc. Mam nadzieję że 2 sezon zrobią. Jeden z lepszych serwisów na podstawie komiksu.

ocenił(a) serial na 8
wschud

Podzielam Twoją ocenę. Mam tylko jedno zastrzeżenie - bagno wydaje się puste; tzn. są rośliny , owady ale nie ma innych większych zwierząt. Gdzie aligatory , węże? Poza tym oglądam bez wytchnienia. Super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones