PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809953}

Potwór z bagien

Swamp Thing
6,5 5 118
ocen
6,5 10 1 5118
Potwór z bagien
powrót do forum serialu Potwór z bagien

Majstersztyk...

ocenił(a) serial na 10

DC wykonuje niesamowitą robotę z tymi nowymi serialami. Titans, Doom Patrol, a teraz Swamp Thing. Po 5 odcinku mogę śmiało powiedzieć, ze jest to jedna z najlepszych adaptacji komiksowych w ostatnim czasie. Polecam !

ocenił(a) serial na 5
Cnockaut

Nie zgadzam się po genialnym Doom Patrol słabszym Titans, Swamp Thing jest strasznie słabe.

ocenił(a) serial na 10
andrze_r

No cóż ja mam za to kompletne inne odczucia. Z całej tej trójki Titans wypadło najsłabiej, fakt. Nie oznacza to jednak, że nie da się tego oglądać. Tytanów oceniłbym na skromną 6 z plusem. Jak mam być szczery, to właśnie ten serial zaciekawił mnie najbardziej. Może dlatego, że mam większe pojęcie o takich postaciach jak Robi, czy chociażby Raven. Osobiście czekam na 2 sezon z zapartym tchem i liczę na poprawę bo serial ma wielki potencjał.

Dom Patrol to istny majstersztyk i z tym nie ma chyba żadnych wątpliwości. Jedna z najlepszych adaptacji komiksowych ostatnich lat. Oglądając niektóre odcinki, czułem się jakbym dosłownie czytał niektóre komiksy od samego Granta Morissona. Jestem pod wielkim wrażeniem, naprawdę. Jeszcze ten opening, miodzio.

Na temat Swamp Thing ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Jest to poziom dobrego kina (szczególnie mam tu na myśli efekty), a serial został anulowany po wypuszczeniu zaledwie pierwszego odcinka. Klimat tej historii jest niesamowity i trochę szkoda, że nie ma szans na drugi sezon. Może jakimś cudem nowa platforma od HBO przejmie tę produkcję.

Cnockaut

Nie kumam. Najpierw piszesz o Swamp Things ze po piatym odcinku......
a pozniej ze serial zostal anulowany po pierwszym odcinku

napiles sie ?

ocenił(a) serial na 5
demoneq69

Jak to jest troll jakiś.

ocenił(a) serial na 9
demoneq69

po wyemitowaniu 1 odc. postanowiono, ze 2 sezonu nie będzie. 1 sezon puścili cały.

ocenił(a) serial na 7
monho

Szkoda że tylko jeden sezon jest i tylko tyle będzie, 2 czy 3 sezonu nie będzie. A szkoda bo Derek Mears fajnie gra potwory.

Cnockaut

Sorki ale niestety moze efekty są dobre ale główna bohaterka to dno i wodorosty. w szpitalu każdy chce ratowac tych ludzi a ona albo śpi albo gada bez sensu większosc czasu :)

Cnockaut

Moim zdaniem wszystkie trzy seriale są bardzo dobre i miazdza mierne Arrowverse. Seriale DCU sa w końcu przeznaczone dla dorosłych; brutalne, wulgarne, mają w sobie sporo przemocy. Tym samym jakościowo dogoniły DD czy Punishera. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 10
Cannibal3

Śmiem nawet stwierdzić, że Doom Patrol jest lepszym serialem od Daredevila.

ocenił(a) serial na 8
Cnockaut

Dla mnie Doom Patrol jest znacznie lepszym serialem od Dardevila bo dardevil do mnie nie trafił kompletnie, także zgadzam się.

ocenił(a) serial na 8
Cnockaut

A jak coś moja wypowiedź o serialu w tematach na forum :).

Cnockaut

Jako wieloletni fan komiksów, takiej tematyki i posiadacz całkiem sporej kolekcji egzemplarzy, jest mi zwyczajnie wstyd jeśli ktoś twierdzi, że serial "Titans" jest na poziomie... tfu. Ludzie ogarnijcie się, ja rozumiem że są gusta i guściki, ale są pewne normy, kryteria doboru oceny i "Titans" jest zwyczajnie mocno, mocno średnim serialem.

ocenił(a) serial na 4
Cnockaut

W tym serialu wszystkie starania kładzie gówniane aktorstwo, na czele z główną bohaterką, której śliczna buzia nie jest skalana żadną myślą ani emocją. Niedobre dialogi dopełniają reszty. Ta historia ma wiele wariantów, ten jest zdecydowanie jednym ze słabszych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones