PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655279}

Lekarz mafii

The Mob Doctor
6,8 1 122
oceny
6,8 10 1 1122
Lekarz mafii
powrót do forum serialu Lekarz mafii

wydaje mi się, że Constantin może być ojcem Grace

ocenił(a) serial na 7
romeo2006_filmweb

Fakt, traktuje ją jak córkę, zawsze ją chronił, ale nie ma póki co przesłanek by twierdzić że może być jej ojcem. Bardzo prawdopodobne jednak na obecną chwilę jakoś mi to nie pasuje :)

ocenił(a) serial na 5
romeo2006_filmweb

na bank! kwestia tylko tego, czy sam Constantine wie, czy matka Grace wszystkim powie w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 7
naseilis

myślę, że on wie. Tylko Grace nie wie i jej brat.

ocenił(a) serial na 5
romeo2006_filmweb

ostatni odcinek potwierdza naszą hipotezę :)

ocenił(a) serial na 9
naseilis

Hm, ale skoro on jest jej ojcem to czemu na początku pozwalał, by Devlin pracowała dla Morretiego? (może coś kręcę)
I ciekawa jestem co teraz się będzie działo, jeśli Devlin jest córką Constantine to chyba jej nic nie zrobi za 'zdrade' z Franco :D

PS strasznie nie rozumiem - dlaczego serial ma taką słabą oglądalność! Mi się tak podoba <3 :D

ocenił(a) serial na 10
czestera

Może pozwalał, bo jakby ją tak od wszystkiego chronił to by się wydało a tak to chroni ją ale daje jej trochę wolności.

Też nie rozumiem tego, ten serial jest przecież bardzo dobry ! A to, że główny bohater to lekarz to nie oznacza, że wszyscy muszą traktować jako kopię dr housa...

ocenił(a) serial na 9
Netaa90

No to już znamy odpowiedź...
Szkoda, że tak zakończyli serial :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones