PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655279}

Lekarz mafii

The Mob Doctor
6,8 1 121
ocen
6,8 10 1 1121
Lekarz mafii
powrót do forum serialu Lekarz mafii
ocenił(a) serial na 6
papae11

Jest, jest... i jak dla mnie, zakończenie idealne, można spokojnie oglądać :)

ocenił(a) serial na 6
vingoe

No jak dla mnie zakończenie jest z lekka rozczarowujące bo patrząc na oglądalność serialu można sądzić, że kolejny sezon nie powstanie.

ocenił(a) serial na 6
Valchall

Mała poprawka, serial już został anulowany, wi

użytkownik usunięty
Valchall

Trochę szkoda, że anulowali go po pierwszym sezonie. Jak dla mnie był bardzo ciekawy.

ocenił(a) serial na 6

Jak dla mnie 6/10 ale taka niska ocena z powodu zakończania..

ocenił(a) serial na 4
Valchall

No właśnie ostatni odcinek był najlepszy z całej serii. Z chęcią obejrzałabym jak Grace zajmuje miejsce Constantina.

ocenił(a) serial na 6
erzulie

SPOILER:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Mało prawdopodobne skoro uciekła do Meksyku.

ocenił(a) serial na 4
Valchall

Odjeżdżała do Meksyku, czy by dojechała? ;)

Valchall

Mnie zastanawia czy Meksyk był najlepszym wyjściem w tej sytuacji. Jakby nie było kontakt z kartelem nie został dotrzymany - Caonstantine nie przejął Zachodu, a podejrzewam, że meksykański kartel ma znajomości w Meksyku:)
Plus za wyjaśnienie (trochę na siłę, ale jednak) najbardziej irytującego mnie motywu, czyli tego, że nikt nie zauważał jej nagłych wyjazdów ze szpitala. Niemożliwe było, że każdy z tych wypadków do których jechała był w najbliższej okolicy szpitala.

ocenił(a) serial na 7
erzulie

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek i pomyślałam o tym samym - ciekawie byłoby oglądać Grace jak przejmuje "schedę"... Bardzo szkoda, że nie ma szansy na kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 6
Valchall

I oto właśnie chodzi. Biorąc pod uwagę, że serial został anulowany, to zakończenie jest w sam raz. Żadnych cliffhangerów i innych podobnych, a jak mniemam właśnie o to chodziło papae11.
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones