Kierunek: Noc
powrót do forum 1 sezonu

Może być 6/10

ocenił(a) serial na 6

Serial obejrzałem w jeden wieczór. Nie jest jakiś wybitny, ale przyjemnie się go ogląda. Miłe polskie akcenty. Ma trochę niedorzecznych zachowań, ale można przymknąć oko. Zobaczymy czy urodzi się z tego drugi sezon.

ocenił(a) serial na 7
jacek_kupic1

przy drugim odcinku najpierw myślałem, że jakiś idiota zrobił dubbing do serialu. Potem myślałem, że mi się Netflix zepsuł, bo na każdej wersji językowej gadają po Polsku. Serio chwilę mi zajęło ogarnięcei , że postaci są Polakami :D I czy ja dobrze widziałem Borysa Szyca na końcu ?

ocenił(a) serial na 10
zonk_2

Miałem tą samą jazdę :-D Szyc też mnie miło zaskoczył w roli polskiego żołnierza NATO.

ocenił(a) serial na 5
jacek_kupic1

Jestem dopiero w połowie, ale już mnie trafia, gdy widzę idiotyczne zachowanie bohaterów. Nie czytałam książki więc nie mam porównania i nie wiem, czy tam też wszyscy byli, za przeproszeniem, niepełnosprytni, czy też Netflix zrobił z nich takie niedojdy. Realizmu w tym co mówią i robią jest tyle, co kot napłakał.

ocenił(a) serial na 5
Kociczka

Jestem w połowie, lubię SF, a pomysł poddanie próbie grupy przypadkowych i tak rożnych ludzi wydawał mi sie niezły... Na razie męczy mnie trochę taka amatorszczyzna - i warsztat, i scenariusz. Zona już mi sie buntuje ale zaciskam zęby i jutro ostateczne podejście do następnych odcinków...
Ps. Na razie daję ocenę 4.

ocenił(a) serial na 6
Kociczka

Książka i serial nie mają wspólnych bohaterów. Zero.
Spoiler: oprócz wstępu w książce nie ma ludzi

ocenił(a) serial na 7
Kociczka

Mnie szlak trafia, gdy widzę na co dzień ludzi zachowujących się jak idioci, więc gdy zdarza się to na filmach, nie wywołuje to u mnie żadnego zdziwienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones