PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711129}

Dowód

Proof
6,7 545
ocen
6,7 10 1 545
Dowód
powrót do forum serialu Dowód

Główną rolę gra Jennifer Beals, wcielająca się w sceptycznego naukowca i jednocześnie uzdolnioną chirurg. Kobieta zmaga się z problemami rodzinnymi, w tym ze śmiercią kogoś bliskiego. Od kilku lat bada sprawy reinkarnacji, nawiedzeń oraz sytuacji w których dusza oddziela się od ciała. Jej celem jest odnalezienie dowodu i odpowiedź na pytanie: czy śmierć to naprawdę koniec, czy jednak kryje się za tym coś więcej. [znalezione w sieci]

ocenił(a) serial na 10
bogulek2

od jakich lat? śmiech na sali. Kopiujesz bzdury, które ktoś napisał. brawo.

pffe

czytaj ze zrozumieniem, a nie krytykuj ... dopisałem [znalezione w sieci] post z 21czerwca 2015 kiedy to mało kto co wiedział na temat serialu ... mądralo skoro dałeś/aś 10tkę to zrób recenzję ... nie umiesz czytać to może wykaż się pisaniem ... pozdro

ocenił(a) serial na 10
bogulek2

Ty nie czytasz ze zrozumieniem. Napisałam, że kopiujesz bzdury. Masakra.
A pisaniem się wykazuję, zawodowo, a nie pisząc bzdety na filmweb'ie albo kopiując pierdołowate wypowiedzi innych. Sam nic nie napisałeś swojego. Brawo.

pffe

no cóż ... z pokorą oddaje się Twojej zawodowej krytyce i ocenie ... (ale nadal nie widzę abyś zrobiła lepszy opis]... Tylko spokój Nas uratuje .. wesołych świąt i dont stress ;)

ocenił(a) serial na 10
bogulek2

Nie robię opisów na filmwebie, mam własną stronę. Boli, że nie kopiuję jak leci pierdół z internetu? Cóż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones