PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812912}

Batwoman

3,9 3 231
ocen
3,9 10 1 3231
Batwoman
powrót do forum serialu Batwoman

feministka lesbijka

użytkownik usunięty

ale role ma męską, męski wygląd, męski charakter, facet w lesbijskim związku. typowe

i Alfreda gra murzyn xD

użytkownik usunięty
Pilaff

ROTFL

Pilaff

O nie! i co teraz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
mere

Dobry pocisk

mere

Hahahahahaha no rozyebane :)))))

Pilaff

Nie wspomnę, że to nie Alfred.

Kinomaniak_616

ale jego rola ma mieć taki charakter, wiec tak jakby nim jest. to jest tak żenujące, że śmieszne. batman jest kobietą, w dodatku lesbijką, postać Alfreda - murzyn i wiele innych na siłę poprawnie politycznie gówien...beka,a nie serial.

Pilaff

To nic że Alfred jest czarny zwróć uwagę że struj batmana ma cycki XD

Pilaff

Batman kobietą? - Niby od kiedy? ;)

ocenił(a) serial na 3
Pilaff

przecież to jest syn Liciusa Foxa, który jest czarny. U Nolana grał go Morgan Freeman

Pilaff

W sumie nie wiem czy to takie poprawne, że czarny gra służącego XD

Levon_V

poprawność polityczna zatacza koło i zjada swój ogon :D

Pilaff

to nie jest Alfred

mało tego, włamuje się do domu mężczyzny i kradnie jego sprzęt żeby podszyć się pod jego postać. No feminizm w hej xD

użytkownik usunięty
maciekozi

kisne ;d

ocenił(a) serial na 1
maciekozi

http://uniwersumdccomics.com.pl/2016/05/17/batwoman/
W zasadzie postać Batwoman jest dość stara patrząc na datę jej powstania. Gdy się to przeczyta, kradzież jego sprzętu, włamanie się by się podszyć wydaje się lepsze,
niż okazać się jej wielką fanką, która po prostu kopiuje wszystkie pomysły Batmana by stać się jego damską kopią. Być może poprawni politycznie stwierdzili, że tak będzie lepiej.
Co tu dużo mówić, poprawnie polityczna patologia pogrążająca tę postać. A co do lesbijskich pociągów prędzej by można podejrzewać catwoman, no ale ta postać już tak wiele razy była psuta na wizji,
że postanowili zepsuć inną postać. Nie wiem jak oni mogą liczyć na profity? Może od niezadowolonych fanów, którzy idą obejrzeć film by potem na YT się wyżalić.

skt84

Czy nikt z Was nie czytał komiksów o batwoman? Ona była lesbijką od zawsze.

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

No dobra, załóżmy, że była nią zawsze. Jak słucham Queen to nie myślę o tym, że Freddy Mercury był gejem. To jest zasadnicza różnica tego typu filmów dzisiaj. Nikt nie stawia na dobrą fabułę, grunt, żeby rozjuszyć tłum byle czym i każde kolorowe środowisko mogło pokazać coś co nikomu jest niepotrzebne. Nawet do głupiej postaci z komiksu muszą dorabiać ideologię. Tak na marginesie Batman czy Robin też był podejrzany o bycie gejem, czy ktokolwiek o tym myślał zasiadając z popcornem do nowego filmu o Batmanie?

skt84

Jaką znowu ideologię? To niedouczenia ludzie dorabiają ideologię, do czegoś o czym nie mają pojęcia. Postać jest przedstawiona jak w komiksach. No może nie wizualnie, ale z charakteru.

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

Jeszcze nie oglądałeś serialu a już wiesz, że postać jest wypisz-wymaluj z komiksu? I na czym to opierasz? Nie masz podstaw by tak myśleć. Za to przeciwnicy mają podstawy by myśleć jak ja, bo to nie pierwszy raz gdy powstaje gniot dla SJW

ocenił(a) serial na 1
skt84

Szczególnie spod stacji CW, lol. Ich ostatnio mocno powaliło z tym SJW kitem. Dla tego ja przestałem oglądać ich seriale a zacząłem oglądać seriale z platformy DCU. Co prawda w Doom Patrol tez mamy mocno podkreślany wątek homoseksualny no ale twórcy przynajmniej rekompensują to ciekawymi odcinkami i niezłym humorem.

ocenił(a) serial na 3
snajper12331

Doom Patrol to zupełnie inny poziom. Ten serial jest fantastyczny.

snajper12331

Bo Doom Patrol robi to tak, jak trzeba. Larry Trainor a.k.a. Negative Man nie jest tylko ucieleśnieniem tuby propagandowej, a orientacja seksualna nie jest u niego cechą charakteru. Batwoman nie zdzierżyłem nawet 1. odcinka w całości obejrzeć, bo to po prostu pretensjonalny chłam.

ocenił(a) serial na 1
SatineNic


To zależy od wersji Batwoman, o której mówisz. Kate Kane była jedną z pierwszych konsekwentnie lesbijskich postaci w komiksach, ale tak naprawdę zaczęło się dopiero w 2013 r. Po nieskończonym kryzysie, kiedy to wprowadzono nową wersję oryginalnej „Kathy Kane”.

Kate Kane, nowoczesna rudowłosa postać, jest lesbijką od momentu jej przedstawienia.

Oryginalna Batwoman, Kathy Kane, powstała z powodu rosnących plotek, że Batman był homoseksualistą.

W Detective Comics # 233 (1956) wersja Kathy Kane Batwoman zaczęła pojawiać się w komiksach. Jej główną rolą było pełnienie roli miłości Batmana, aby rozwiać plotki, że jest gejem.

skt84

Tyle tylko że oni niczego przecież nie dorabiają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

O oj oj kompletnie mnie nie znasz a a już wież kim jestem, jeżeli dla ciebie ukazywanie faktów to lewactwo to naprawdę mi cie żal ):

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Oj tak tylko tyle potrafić obrazić innych tylko dlatego że przeszkadza ci postać, o odmiennej orientacji seksualnej w dodatku z komiksu ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Halgir_2

Hmm zależy co dla kogo jest dewiacją, bo ja nie widzę niczego odpychającego w homoseksualizmie.

ocenił(a) serial na 3
SatineNic

Oryginalna nie była. To ta nowoczesna jest zlewaczoną kopią. Postać Batwoman pojawiła się w latach 50, więc nieprawdopodobne jest żeby była lesbijką. Oczywiście z duchem czasu tęczowej rewolucji odświezyli w nowym komiksie te postać i zrobili z niej lesbijkę.

ocenił(a) serial na 3
Blaskun

Nie wiem czy wiesz ale lesbijki też istniały w latach 50.

ocenił(a) serial na 3
miczuu

No co ty nie powiesz Szerloku. Pisałem o istnieniu medialnym nie mówiąc już o komiksach dla dzieci. Póxniej zrobiono jej LPGQWERTY+ wersję i na niej zrobili ten serial, który zasysa pałkę.

Blaskun

Ona od pierwszego pojawienia się była lesbijką

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

nie była lesbijką od zawsze, po co opowiadasz takie rzeczy jak zielonego pojęcia nie masz?

SatineNic

Tak jak osoba powyżej napisała, nie trzeba na około pokazywać, że postać jest innej orientacji seksualnej. Doskonałym przykładem jest właśnie Freddy z Queen.

Polecam zapoznać się z komiksami o batwoman zanim następnym razem zabierzesz głos.

użytkownik usunięty
SatineNic

polecam oddzielac komiksy od serialow dla mas, zanim zabierzesz glos

Polecam słownik języka polskiego. Odmiana rzeczowników nie boli.

użytkownik usunięty
SatineNic

polecam przestac sie kompromitowac, myslenie nie boli

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

jeżeli urodziłaś się w 2011 to faktycznie dla ciebie może być lesbijką od zawsze, ale przez poprzednie 55 lat nią nie była także już się przymknij i przestań tym spamować

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Człowieczku nie ośmieszaj się co jest niby bełkotem że w komiksie też była lesbijką?- To jest prawdą a to że ciebie to boli nie zmienia tego faktu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Człowieczku tylko się ośmieszasz ;) Dana postać była lesbijką w komiksie, wiec o jakim niby bełkocie mówisz i na jakiej podstawowe twierdzisz że nie czytała komiksu? ;)

To że tobie przeszkadza jak widać ta postać nie zmieni tego faktu z komiksu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Człowieczku ośmieszaj się dalej jak widać może przyjąć tak prostej wiadomości że twórcy wzorowali się na komiksach gdzie Batwoman była lesbijką, naprawdę aż tak cię uprzedzenia do osób odmiennej orientacji że krytykujesz nawet postać z komiksu ;)

Po drugie udowodniłeś jak kompletnie mnie nie znasz, ponieważ co cie zapewne zszokuje nie głosowałem na PO :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones