PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812912}

Batwoman

3,9 3 231
ocen
3,9 10 1 3231
Batwoman
powrót do forum serialu Batwoman

Troszkę żenujące

ocenił(a) serial na 1

Ciekawe kiedy zrobią film CAPTAIN SWEDEN ;)

ocenił(a) serial na 1
Jesus3000

Haaahahahahahahahaahah :D

Jesus3000

oglądałbym

Jesus3000

Polecam zapoznać się z komiksami o batwoman zanim następnym razem zabierzesz głos.

użytkownik usunięty
SatineNic

A to jak autor wątku "zapozna się z komiksami" to ten szajs stanie się lepszy?

ocenił(a) serial na 8

Narzekanie na to, że w serialu Batwoman jest homo, to jak narzekanie na to, że Czarna Pantera jest czarny. Tak już było w komiksach.

MistrzSeller

A to nie było jakoś tak, że to batwoman i batman mieli romans? Czy to inna batwoman?

ocenił(a) serial na 8
Serowy95

W latach 50. Batwoman była sztampową kobietką, która faktycznie romansowała z Batmanem, ale potem ta postać w którymś kryzysie została wymazana. I jak wróciła to nadano jej charakteru i uczyniono lesbijką

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

W latach 50??? Hahahaha jak ja nie cierpie ignorantów którzy podają się za znawców! W latach 50 to batwoman nie była jeszcze w planach DC

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

znam komiksy z batwoman i były cienkie jak na swoje uniwersum,a Ty nie mów mi co mam robić,od tego jest forum aby każdy mógł się wypowiedzieć o tym szajsie ;)

ocenił(a) serial na 3
Jesus3000

serial ten jest szajsem, ale nie ze względu na samą bohaterkę (gra całkiem nieźle, a to że jest lesbijką w ogóle nie przeszkadza). To fabuła jest tandetna, zero pomysłu, przeciwnicy marni. Wątki orientacji seksualnej oraz feministyczna są pokazane ale nie jest to nachalne. Dużo gorsze jest robienie propagandy walki biedy i bogactwa. Wielokrotne pokazywanie że to rozwarstwienie społeczne tworzy przestępców i terrorystów.

ocenił(a) serial na 1
fastbyte

Zgadzam się :) ale wytłumacz to proszę @SatineNic :D skoro ona się dopatruję w tym momencie szowinizmu tam gdzie go nie ma...no ale w końcu jest 'KOBIETOM'...a serial jak i zeszyty BW to naprawdę szajs ;)

ocenił(a) serial na 8
fastbyte

fastbyte Przeciwnicy marni? Oj polemizowałbym, właśnie dla mnie twórcy wyciągnęli tych najmniej znanych antagonistów jak Alicia, mysz czy nawet sroka i te role według mnie były zagrane przyzwoicie i moim zdaniem to bardzo dobrze, że nie dali tutaj kolejny raz jokera, Harley Quinn i innych istotnych złoli

SatineNic

No zapoznałem się i jest słabe,tak jak serial ,a jeśli źródło jest słabe to i serial,a ktoś kto robi coś słabe to musi robić to tylko z innego powodu IDEOLOGICZNEGO. Bo każdy inny tu się nie broni.

Jesus3000

Uuuuuu soooo tolerant!!

ocenił(a) serial na 1
SandorClegane

Dokładnie :D

Jesus3000

Ciekawe czy taki szajs nawet się zwrócił, bo że zarobił to nie ma co się łudzić.

ocenił(a) serial na 3
Jesus3000

Nie dość że małpiate to jeszcze LGBT. A małpki nic tylko zmieniać kolor a nic swojego nie potrafią zrobić. Oczywiście moce czy siłe muszą miec większe. A Biali? to jakieś kalekie niedorozwoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones