Susan Sarandon

Susan Abigail Tomalin

8,1
22 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susan Sarandon

a nie jakichs pseudo aktorzyn kompletnych beztaleciach którzy potrafia grac tylko w takich samych filmach (Van Damme 99 Carmen Electra 97 Mary-Kate Olsen 84) smiech na sali:/

parker

No dokładnie , ten ranking tworzy jakaś generacja dzieci bravo i neostrady.

Potezny_szescianin

Przecież on zagrała w tylu filmach i jest dobrą aktorką, czemu ma tak mało głosów???

Ava_Elizabeth

Bo nie zagrała w Harrym Potterze ani w Piratach z Karaibów, ot co..

Jorjan

Piraci to moim zdaniem bardzo dobry film. Tylko się zastanawiam czemu jakaś Hayden P coś tam jest na 6 miejscu top świat a nie Susan ;/

patka27

Susan weszła dziś do Top 100 :)

użytkownik usunięty
parker

Wczoraj wieczorem miałem niewątpliwą przyjemność oddania na Susan 1000. głos. :)

..., ale widzą, że dziś zdążyło zagłosować 40 dzieci, które najprawdopodobniej nie są zadowolone z jej wysokiego miejsca. Średnia zdążyła spaść z 8,9 do 8,5.

parker

matko boska... to jest wstyd... z dziećmi nie wygrasz. kiedyś bluzgałem na filmweb, ale to nie jest ich wina, że przyciągają durnych ludzi, którzy w ulubionych wstawiają sobie takie dziadostwa jak te podane wyżej, lub filmy z ich udziałem. A ludzie zapomnieli (lub co gorsza nawet nie widzieli) już o takich musicalach jak np. Hair, Jesus Christ Superstar, czy nawet Grease. Filmach jak Łowca Jeleni, Dawno Temu w Ameryce, Czas Apokalipsy. O filmach ambitnych, zmuszających do myślenia i refleksji. Filmweb powinien wprowadzić coś takiego jak login=pesel i każdy poniżej 18 roku życia nie wejdzie, albo może wejść, ale nie może oddawać głosów i usunąć wszelkie głosy do tej pory. Filmweb jeśli chodzi o głosowanie zacząłby od zera, ale lepsze zero niż te oceny niektóre co są obecnie. Pozdrawiam ludzi lubiących dobre kino!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones