Sean YoungI

Mary Sean Young

7,6
5 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Young

Jedni twierdzą że była trudna we współpracy, inni ze nie zgadzała się na niemoralne propozycje producentów i reżyserów przez co Ci zniszczyli Jej karierę. Po tym jak Warren Beatty wyrzucił Ją z obsady filmu „Dick Tracy” wyznała że stało się tak ponieważ nie chciała się z nim przespać. Beatty w rewanżu nazwał Ją psychopatką. Cóż, biorąc pod uwagę że Beatty r....l co się dało a Young była mega atrakcyjną babeczką wydaje mi się że jednak mówiła to ona mówiła prawdę.

IronMannn

A dla mnie ta aktorka jest najlepszym przykładem na to co się dzieję gdy ofiara głośno mówi o tym do czego doszło na planie. W erze metoo często widuje komentarze typu Aktorka po 20latach przypomniała sobie że była molestowana na początku kariery albo Dała dupy za rolę a teraz robi z siebie ofiarę molestowania ewentualnie Dlaczego mówi o tym teraz a nie poszła na policję i do mediów 20 lat temu... z Sean Young było inaczej, ona otwarcie mówiła o tym jak traktowali Ją ważni mężczyźni z show-biznesu i się szanowała w efekcie czego zrobiono z Niej trudną we współpracy psychopatkę, obsypano Złotymi Malinami i skończyła w marnych filmach klasy B. Teraz gdy te wszystkie Hollywoodzkie brudy z Weinsteinem wyszły na jaw jestem niemal pewny że od początku mówiła prawdę i za karę zniszczono Jej karierę. Mam nadzieję że jeszcze dostanie szanse pokazania się w jakimś lepszym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones