Sean YoungI

Mary Sean Young

7,6
5 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Young

Poza tym słyszałem, że jako osoba prywatna jest ciężka we współpracy, ma ten charakterek.

A filmy?

Oprócz "Łowcy androidów" (najlepsza jej kreacja) i "Wall Street", zagrała jeszcze w "Ace Venturze" i masie innych filmów, gł. telewizyjnych słabych lotów. Szkoda, bo utalentowana z niej osóbka. Może jeszcze zagra coś odpowiedniego do jej talentu.

ABEL

Jest świetną aktorką
I nie rozumiem czemu dostała aż 7 nominacji do Złotych malin !!!
Chyba przez charakterek ;)

Sidewinder

Właśnie, też mnie to zastanawia. Patrzę na nagrody, jakie dostała, a tutaj szok. Tylko Maliny i nominacje do tych anty nagród. Bardzo mnie to zastanawia.

Ostatnio w tv leciał bardzo ciekawy film, gdzie grała jedną z większych ról. Był to "Bez wyjścia", gdzie partnerowała Costnerowi i Hackmanowi. Wypadła bardzo naturalnie. Po raz kolejny. Nie wiem za co są więc te Maliny.

ABEL

może skrytykowała jak Gibson Żydów albo nie lubi amerykańskiej demokracji. Wystarczy by być nielubianym i obsadzanym w gorszych filmach. Tak czy siak, ŁOWCA ANDROIDÓW rządzi - pasuje tam jak ulał!!

KREATOR

Tak, rola Rachel jest idealnie do niej dopasowana. Zagrała popisowo, mimo, że film przyćmił Rutger Hauer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones