Peter GallagherI

Peter Killian Gallagher

6,8
5 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Gallagher

Może i dobrze gra, ale z tą twarzą pasuje mi do Dynastii albo do Mody na Sukces gdzie
dowiaduje się, że jego matka flirtuje z ojcem jego koleżanki, która z kolei buja się w jego
psie, a na końcu i tak wszyscy biorą ślub przez 300 odcinków

PPWojtek

No tak. Nadaje się do roli zaginionego brata Ridża-Brydża, który to Ridżu dowiaduje się po latach o jego istnieniu. Stefa nie w wyniku amnezji nie wiedziała że urodziła jeszcze jedno dziecko. Ba - nie wiedziała nawet że była w ciąży. Eryk zataił wszystko przed nią. I teraz bum! Szok. Zjawia się brat Ridża. Przez kolejne 10 odcinków Stefa nie może wyjść z podziwu, Eryk się ukrywa, a przez kolejnych 15 odcinków Ridżu stoi na balkonie z widokiem na Los Angeles z otwartą japą, wpatruje się błędnym wzrokiem w przestrzeń i w kółko powtarza "I can't believe it!". Po pewnym czasie jego żona Brooke dowiaduje się prawdy. Poznaje brata Ridża i zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że się zakochała. Rozwodzi się po raz pięćdziesiąty z Ridżem aby zostać żoną jego brata. Po pół roku małżeństwo rozpada się bo okazuje się że brat Ridża jest gejem i leci na młodego Ricka. Ze związku z bratem Ridża rodzi dziecko. Brat Ridża i Rick walczą w sądzie o prawo do opieki. Wygrywają i razem wychowują syna Brooke i brata Ridża jako własne dziecko...
;D

EM_DE_KE_AS

Haha, mogłabyś pisać scenariusze do Mody na sukces, nikt by nawet nie kapnął, że scenarzystów zamienili :D

PPWojtek

Hhee to tutaj to zbliżone do losów najbardziej prawdopodobnych. Jakbym miała być scenarzystką to bym zrobiła z tego komedię science-fiction z wątkami miłosnym (choć biorąc pod uwagę zmartwychwstanie Taylor to pewnie już można zakładać że to ma taki gatunek) Zmieniłabym losy bohaterów tak, że wszyscy chcieliby to oglądać - bo mieliby z tego niezłą bekę;D

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

w Burlesce byłam cały czas przekonana że to ten gość co spał ze wszystkimi w Modzie na sukces

EM_DE_KE_AS

Dziwnym jednak trafem teraz tureckie telenowele są oglądane na całym świecie i mogą się pochwalić bardzo dobrą oglądalnością, owszem są telki durnowate i pasujące w ten schemat jednak coraz więcej powstaje wartych obejrzenia.

PPWojtek

hahahah

EM_DE_KE_AS

emdekeas - normalnie rozpłakałam się ze śmiechu, co za wyobraznia :)

Tisa

Może mam jeszcze szansę załapać sie na tą scenarzystkę "Mody" :D
...oni chyba jeszcze to kręcą...

EM_DE_KE_AS

Emdekeas - proszę o następny odcinek :) poważnie

PPWojtek

Trochę nietaktownych słów używasz, ale poza tym zgadzam się. Nie wiem dlaczego ale nie trawię go jakoś. Są aktorzy którzy nawet w niespecjalnym filmie działają na mnie kojąco gdy pojawiają się na ekranie (np. Al Pacino) i są tacy którzy gdy się tylko pojawią nawet w świetnych filmach (np. właśnie Gallagher w "American Beauty") to od razu daną scenę ogląda mi się... jakby gorzej.

PPWojtek

mam te same myśli jak go widzę - wygląda jakby wypadł z Mody na sukces

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones