Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Wydaje mi sie, ze nikt nie docenia jej talentu. Powinna dostac Oscara juz dawno dawno temu. No coz..ludzie sie nie znaja na prawdziwych talentach.

annette

Zgadzam się z Tobą w 100% Szkoda, że ludzie zachwycają się młodymi gwiazdkami ( co prawda nie wszyscy) a o niej już zapomniano. Mam nadzieję, że zobaczymy ją niedługo na ekranach film w dobrej roli ;)
Pozdr.

Metaxa

Ludzie o niej zapomnieli bo od 5 lat w niczym nie zagrała !!!! ale niedulog na ekrany wchodzą 3 filmy z jej udziałem i być może 4 i wrzystkie zapowiadają sie ciekawie ;D

annette

Zgadzam się również .. :/ Taa aktorka już dawno powinna otrzymać Oscara za filmy np. takie jak '' Młodzi Gniewni'' czy ''Wspaniali Bracia Baker''. Juz nie raz udowodniła że ma talent na wielka skale..

annette

Była kilka razy nominowana do Nagrody Akademii i mam nadzieję, że kiedyś ją otrzyma bo to wspaniała aktorka, która w dodatku dalej wygląda młodo. Aż pozazdrościć.

Serleena

Tak,powinna statuetke dostac juz dawno.Czytałam że właście ,,Gwiezdny pył" jej ją przyniesie.Zycze powodzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones