Mateusz Banasiuk

6,7
9 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Banasiuk

Oglądam "Pierwszą miłość" i naprawdę bardzo lubię wątki z Radkiem, którego gra Mateusz.
Jak dla mnie gra z taką łatwością,"na lajcie" zarówno sceny zabawne jak i poważne.
Uważam, że pośród wszystkich aktorów młodego pokolenia występujących w "Pierwszej
miłości" nie ma sobie równych.
Aha, nie jestem zakochaną gimnazjalistką- niedługo wybije mi ćwiartka.

ewcia1806

"Pierwsza miłość" jest to jedyny serial, który oglądam i właśnie wątki z Radkiem najbardziej przypadły mi do gustu.. Też uważam, że gra "na lajcie" :) chciałabym zobaczyć go w jakimś filmie. Ale z tego co widzę nie grał w niczym poważniejszym..

Mari_89

Hehe a właśnie że grał poszukaj na YT " Mateusz Banasiuk - demo aktorskie 2011" i oblukaj jego filmy.Genialny aktor młodego pokolenia:) Myślałam, że to aktor marnego serialu,a tu proszę jakie zaskoczenie:):) Mateusz oby tak dalej:)

cryingslave

Faktycznie! Dzięki bardzo za to info :) na YT nie szukałam.. Mateusz ma potencjał.. oby dalej rozwijał się jako aktor i osiągał kolejne sukcesy.

użytkownik usunięty
Mari_89

Fakt gra w P miłości ok chyba najlepiej zaraz po Kwietniewskim (Bartek w serialu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones