Margaret O'BrienI

Angela Maxine O'Brien

7,9
146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margaret O'Brien

Dlaczego ona dostała Oscara????

użytkownik usunięty
Justyna_0288

Dostała Oscara jako wyróżnienie specjalne za jej role w filach jako dziecko. Margaret zaczynała karierę jako brzdąc, zresztą z wielkim sukcesem, zachwycając zarówno widzów, jak i krytyków.

Dostała Oscara W 1945 dla najlepszego młodego wykonawcy, jest najmłodszą laureatką tej nagrody.

Justyna_0288

SORRY;
TWOJE PYTANIE JEST WPROST ZENUJACE.
WIDZIALES KTORYS Z FILMOW Z DZIECIECA GWIAZDA
MARGARET O'BRIEN...?
MYSLE ZE NIE. INACZEJ NIE ZADALBYS TAKIEGO PYTANIA.
POZDRAWIAM POLONUS13
www.galleryandflowers.com

POLONUS13

No właśnie? Za co te laury? Margaret podobała mi się w "Spotkamy się w St Louis" ale co do takich na przykład "Małych kobietek" to wciśnięto ją tam tylko dlatego że była "na czasie" i uważam ją za najsłabszy punkt tego filmu.

mrs_robinson

Oscara dostała właśnie za "Spotkamy się w St. Louis" :)

mrs_robinson

Kocham stare kino, ale wersja Małych kobietek z 1949 roku to lekkie nieporozumienie (jako ekranizacja). A najsłabszym punktem filmu jest 32 letnia June Allyson w roli 15latki i jeśli ktoś został wciśnięty do filmu bo był na topie to właśnie ona. Do Margaret nie mam zastrzeżeń. Co prawda jest młodsza niż bohaterka z książki ale udało Jej się przenieść na ekran cechy osobowości Beth - tą kruchość i nieśmiałość.

mrs_robinson

Widzę że odświeżam temat z przed kilkunastu lat ale wczoraj po raz kolejny oglądałem Małe kobietki z 1949 i dziele się emocjami na prawo i lewo. A już najbardziej dziwią mnie wpisy na stronie filmu typu Najlepsza ekranizacja.... Ktoś to pisze takie opinie chyba w życiu nie czytał Małych kobietek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones