Lena Olin

Lena Maria Jonna Olin

7,5
5 568 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Olin

Maszkaronem (tak jak Szwedki) to nie jest :D

Shaman_King

Szwedki maszkarony ?? no może i prawda ale np Britt Ekland, Ursula Andress czy Maud Adams w młodości wyglądały bosko.

Sidewinder

Ursula Andress jest Szwajcarka, a ze slynnych Szwedek to jeszcze Anita Ekberg!

sunshine_8

Co masz do Szwedów??? Oni są OK :P

eyjafjallajokull

Ja uważam, że Szwedki są raczej o niezachwycającej urodzie, są wyjątki, ale nic nie przebije Polek :)

eyjafjallajokull

a potop? ;)

Shaman_King

maszkaronie, a ingrid bergman?

użytkownik usunięty
Shaman_King

Skoro nie podobają Ci się Szwedki, to chyba jeszcze nie widziałeś Angielek.

jak można być tak ograniczonym i oceniać urodę po narodowości, i w ogóle nazywać wszystkie kobiety z danego kraju maszkaronami. a ja znam tyle pięknych angielek, natomiast szwedek zbyt wielu nie kojarzę, ale na pewno są i ładne. co za komentarze O_O

kuaczek19

Oceniać urodę po narodowości? Zgadzam się, absurdalne. A co do Szwedek, czy zna ktoś Rebeckę Liljeberg z "Fucking Amal"? ( tylko nie mówcie, ze pół Finka, bo oni też są Skandynawami ) .

velve

A właśnie że Muminki nie są Skandynawami.

Tender_L

Dobre! Uśmiałem się. Masz rację, nie są. Myślałem jakoś tak geograficznie i pewnie o parę drinków za dużo.

Shaman_King

szwedki to śliczne kobiety ingrid bergman chociażby wiem bo mieszkałem trochę w sztokholmie i powiem ci ze jest na czym oko zawiesić uwiez mi oj jest

cedro11

Najlepsze Szwedki zawsze miał Bergman pod ręką w swoich filmach. Pięknie kobiety i niesamowicie zdolne aktorki. Seksowna Olin też wystąpiła u Bergmana. Natomiast Ingrid zagrała u Mistrza kiedy już była starszą kobietą. Ale gdy była młoda, uchodziła za jedną z najpiękniejszych aktorek świata. Szwedki nie mają odpychającego typu urody.

Co innego Niemki. Poprawę widać, to fakt, ale rysy wciąż zbyt męskie. Może przyszłe pokolenia... Angielki wydają się pospolite, ale to najlepsze aktorki świata. Zresztą, osobiście lubię kobiety o zwyczajnej urodzie, nie rzucające się od razu w oczy. Coś jest w tym typie kobiecej urody. Zawarta naturalność i brak nachalności typu "patrz jaka ze mnie laska". Laski oczywiście, to zawsze laski, ale szare myszki są bardzo fajne. Byleby nie chodziły w każdą niedzielę do kościoła.

Wracając do Olin. Prawdziwa bogini zmysłowości. Jej rola w filmie "Wrogowie", gdzie zagrała ponętną Rosjankę Maszę, jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to aktorka o niesłychanym temperamencie i ogromnym seksapilu.

La_Pier

święta prawda !!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones