Jennifer Beals

Jennifer Sue Beals

7,1
4 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Beals

byłą żonę i matkę córki bohatera granego przez Tima Rotha oraz przy okazji także pracownicę biura prokuratora

Ida_3

Obejrzałam to w sumie tyko ze względu na nią, ale seria wciąga! :) Dobrze zagrane, miło się oglądało.

Ida_3

Ja też obejrzałem 10 odcinek tylko ze względu na Beals :)
Jak był by ktoś tak miły i podał w jakich innych odcinkach się pojawia. Dzięki z góry :)

neotras

Serial obejrzałam już jakiś czas temu i nie jestem pewna, czy pamięć mnie
nie myli ^^"

Pojawia się jeszcze w ostatnim odcinku pierwszego sezonu i dwóch pierwszych
odcinkach sezonu drugiego :) Malutko, ale zawsze coś :D Zresztą serial tak
jakoś z rozbiegu obejrzałam cały x3

AvrKadavr

Dzięki za informacje :) Już zabieram się do oglądania tych odcinków

neotras

Zagrała też w Castle :)

neotras

sezon 2 odcinek 19 :)

Ida_3

W ogóle idealnie ją dobrali, bo moim zdaniem jest naprawdę podobna do córki Lightmana i aż wszedłem z ciekawości sprawdzić czy to nie jest czasem biologiczna matka tej młodej aktorki :)

bmasian

Dokładnie sprowadziło mnie tutaj to samo. Jak tylko zdjęła maskę na początku odcinka od razu wiedziałem że musi być matką jego córki , jest do niej bardzo podobna-).

Ida_3

Obejrzałem właśnie po raz kolejny po długiej przerwie "Cztery pokoje" i mnie zatkało! Gra tam dziewczynę prowadzącą w pewnym momencie seksualną grę (ale jak to u Tarantino, z przymrużeniem oka), z głównym bohaterem tj. Tedem granym oczywiście przez Tima Roth'a tj. Cala. Dopiero teraz ogarnąłem niektóre podteksty w serialu odnoszące się do filmu. Można wręcz ulec wrażeniu, że to prawdziwe pierwsze spotkanie Zoe i Cala. Z perspektywy "Lie to Me", jest to naprawdę zabawne. No i ten aktorski kunszt Roth'a. Polecam obejrzeć! Nie tylko ze względu na tę dwójkę.

Ida_3

zagrała z nim też w "cztery pokoje"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones