Jennifer Beals

Jennifer Sue Beals

7,1
4 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Beals

Moja siostra bardzo lubi ten serial więc miałam często z nim styczność. Na początku uznałam że to jakieś amerykańskie gówno ,który ma na celu dotarcie do ludzi i pokazanie że homoseseksualiści mają w dupie wszystko i wszystkich. Gdy zobaczyłam tam Jennifer, pomyslałam "co znana aktorka robi w serialu ,w którym mowa jaest tylko o jednym?!".
Zaciekawiło mnie to bardzo i zaczęłam się wgłębiać. Oglądałam kolejne odcinki i coraz bardziej dochodziło do mnie że to jeden z najlepszych seriali jaki widziałam.Nigdy homofobem nie byłam, ale teraz dostrzegłam że było tak ponieważ stałam z boku, a pewnie gdybym zobaczyła dwie eleganckie kobiety obściskujące i całujące się w miejscu publicznym poczułabym się conajmniej niekomfortowo.
Teraz sądzę że ludzie odmiennej orientacji są bardziej zakręceni i może lepiej przeżywaja swoje życie, może są szczęśliwsi, a może nawet śmieją się z nas że jesteśmy takimi sztywniakami...może.
Wracając do Jennifer myślę że odgrywając rolę silnej,pięknej i bezkompromisowej a zarazem subtelnej i kochającej Bette pokazuje jak wiele można osiągnąć będąc wytrwałym i zdyscyplinowanym i mając przy sobie miłość życia. Beals odegrała tą rolę fenomenalnie.Rzadko spotyka się tak wielki talent w serialach.

johanna09

Uważam, że Bette Porter to rola życia Jennifer. Mimo, że w zasadzie szerokiej publice jest znana głównie z "Flashdance" to umiejętnościami aktorskimi się tam nie popisała, uważam wręcz, że chwilami grała żenująco źle. Jednak jako, że była to jej pierwsza rola to jestem w stanie jej wybaczyć :D Tak czy owak kilka motywów z filmu stało się kultowych. Wracając do "L Word", to tak jak pisałam wyżej Bette Porter jest świetnie skonstruowaną postacią, a Jennifer podołała jej koncertowo. Oglądałam wszystkie sezony "L Word" chyba cztery czy pięć razy i nie mogę wyjść z zachwytu nad tym jak wspaniale J.B. odnalazła się w roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones