Jason O'MaraI

7,1
2 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason O'Mara

... to on wygląda jak Aidan Quinn - oglądając Terra Nova nie mogłem przez cały czas oprzeć się temu wrażeniu.

corben1

Coś w tym jest! Widziałam Jasona tylko w "Człowieku z Wysokiego Zamku" - tam tego podobieństwa widać nie było. Natomiast dziś mignął mi w TV "Jak upolować faceta". W pierwszej chwili pomyślałam "hej, czy ten aktor to nie Aidan Quinn? Nie, jednak nie, ale wygląda prawie jak on albo jego krewny!". Jednak nie skojarzyłam, że to akurat Jason, musiałam sprawdzić na filmwebie, bo w "Człowieku z Wysokiego Zamku" wyglądał nieco inaczej. ;) To podobieństwo widać w barwie oczu i kształcie oczu, a także czasem w uśmiechu. I charakteryzacji. Zresztą obaj mają irlandzkie korzenie. Tyle że wg mnie Aidan za młodu był znacznie ładniejszy niż Jason. ;)
Z kolei nie widzę żadnego podobieństwa Jasona i Mela Gibsona.

corben1

Mam to samo! Tylko, że nie wiedziałam, że przypomina mi kogoś innego - nie pamiętałam skąd go kojarzę, teraz widzę, że myślałam, że to te same osoby :D Dopiero, gdy zobaczyłam, że nie jestem zaznajomiona z jego filmografią + ten wątek (Aidana niedawno oglądałam w Wichrach Namiętności) to połączyłam kropki. Mogę wracać do oglądania Criminal Minds ze spokojnym umysłem. Dziękuję! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones