PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757545}

Zanim odejdę

Before I Fall
6,9 52 738
ocen
6,9 10 1 52738
Zanim odejdę
powrót do forum filmu Zanim odejdę

Film oparty jest na podstawie książki Lauren Oliver której nie czytałem, wiec nie mogę stwierdzić, czy jest wierna adaptacja. Ogólnie rzecz ujmując typowe kino młodzieżowe z motywem przezywania ciagle tego samego dnia. Scenariusz niestety nie należy do wybitnych i zakończenia domyśliłem sie mniej więcej po 15 minutach. Film jednak ogląda sie bardzo przyjemnie dzięki odtwórczyni głównej roli Zoey Deutch. Dla tych którzy przeczytali książkę pozycja obowiązkowa, dla innych można obejrzeć niekoniecznie w kinie.

ocenił(a) film na 9
brastek

Gdzie widziałeś?

ocenił(a) film na 6
theszymonfilipiak

Mieszkam w USA

brastek

Ja przeczytałam książkę i moje oczekiwania co do filmu były duże. Kiedy zobaczyłam obsadę ( chodzi głównie o Zoey i Halston) byłam jeszcze bardziej ciekawa. Po obejrzeniu mam mieszane odczucia. W książce bardzo ujął mnie wątek przyjaźni dziewczyn. " Razem na zawsze, przeciwko całemu światu".Autorka świetnie opisała ich skomplikowane relacje, szczególnie Sam z Lindsey. No właśnie, Lindsey...w książce jest jedną z najciekawszych postaci, w filmie niekoniecznie. Zgadzam się z przedmówcą, że Zoey była świetna. Nie twierdzę, że film był tragiczny, tych którzy nie przeczytali książki może zaciekawić, ja jednak mam wielki niedosyt...

brastek

Czyli do "Dnia Świstaka" mu daleko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones