PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467695}

Syn poranka

Son of Morning
4,7 226
ocen
4,7 10 1 226

Syn poranka
powrót do forum filmu Syn poranka

Arcydzieło 

ocenił(a) film na 10

Nie czytajcie opisu gościa poniżej!!! Nie oglądał filmu lub go nie zrozumiał. Film jest fenomenalną
satyrą na media i gwiazdy dzisiejszych czasów. Warto, naprawdę warto go obejrzeć!

ocenił(a) film na 6
siekla

racja, ciekawy film, bardzo oryginalny

ocenił(a) film na 5
siekla

Arcydzieło..????? Przyznam, że ja oglądałam ten film z nudów, bo akurat kilkałam pilotem po kanałach i przypadkiem na niego trafiłam. Zainteresował mnie na tyle, że zatrzymałam sie na tym własnie kanale i zaczęłam oglądać. Owszem, rozumiem, że ten film ma stanowić satyrę na media kreujące niejednokrotnie przeciętnych zjadaczy chleba na niewiadomo jakie gwiazdy, ale dla mnie absolutnie nie jest to automatycznie powód do uznania go za arcydzieło (zwłaszcza porównując go z filmami klasy Ojciec Chrzestny, Leon Zawodowiec czy Pulp Fiction). ode mnie 5/10 za oryginalny pomysł.

ocenił(a) film na 10
DamaMarcia

Wydaje mi się, że Ojciec Chrzestny, Leon Zawodowiec czy Pulp Fiction to filmy z innego gatunku i o innej dawce emocji, ale możde się nie znam, w końcu jak ktoś daje 10/10 Zakletej w Sokoła to na pawno ma wybitny gust filmowy:)

ocenił(a) film na 2
siekla

przykro mi to pisać ale film jest beznadziejnie nudny ... beznadziejnie

ocenił(a) film na 5
zeliwny

a prawda jak to ma w zwyczaju - najczęściej pośrodku... :P
chodź pośrodku powinno być chyba 6/10 :)

siekla

Krytyk wielkiego formatu się odezwał. ;) Słyszałeś kiedyś że ludzie mają różne gusta?

Dla części osób Pulp Fiction to 0.5m mułu poniżej dna.

Opnie takich ludzi cenię, bo mają odwagę mieć odmienne zdanie od tych, którzy mają za małe jaja żeby się wychylić.

ocenił(a) film na 10
siekla

Większość tego niestety nie widzi. Ode mnie też 10 ;)

ocenił(a) film na 6
siekla

Ciekawy pomysl choc film krotki.J.Cross przypomina mi momentami Tom Hanks'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones