PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8820}

Powrót Batmana

Batman Returns
7,2 94 041
ocen
7,2 10 1 94041
8,0 21
ocen krytyków
Powrót Batmana
powrót do forum filmu Powrót Batmana

w obcisłym,pozszywanym, skórzano-latexowym stroju? Czy to się mogło sprawdzić? Nie powiem że była dobra w tej roli.Nie powiem też że była niezła. Ona była po prostu...Boska! Jeśli istnieje coś takiego jak czysta zajebistość, to Catwoman w wykonaniu Michelle jest jej przykładem.Zmysłowa i maksymalnie erotyczna "drapieżna kocica" z filmu Burtona to dla mnie absolutny numer 1.

ocenił(a) film na 9
Frieda_Boher

Dokładnie, ale równie świetnie zagrała "sierotkę" będąc Seliną Kyle. Bardzo lubię tę postać.

ocenił(a) film na 7
HeatherSweet

super pokazała tą i tą postać, ta przemiana, rzeczywiście dobra rola nie da się oderwać od niej wzroku, pokazała te szaleństwo też kobiety kot, jednocześnie zagubienie, roztrojenie jaźni, chyba tak mogę to nazwać, to rozdwojenie osobowości Selliny osobowości.

ocenił(a) film na 9
AlexzZzS

Zgadzam się w 100%. Była naprawdę niesamowita, esencja kobiecości i "kociego" seksapilu;) oglądałam dopiero 2 części, mam nadzieję, że jeszcze w jakiejś się pojawi, choć już chyba wykorzystała wszystkie dostępne 'życia'...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones