PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8296}

Oficer i dżentelmen

An Officer and a Gentleman
6,9 4 825
ocen
6,9 10 1 4825
6,3 3
oceny krytyków
Oficer i dżentelmen
powrót do forum filmu Oficer i dżentelmen

Czy wie ktoś dlaczego rolę Pauli w tym filmie odrzuciły Kristy McNichol, Brooke Shields i Kim Basinger ? I dlaczego nie otrzymały jej Sigourney Weaver, Anjelica Huston, Jennifer Jason Leigh, Rebecca De Mornay, Meg Ryan i Geena Davis ?

gwiazda_hollywood12345

Wątpię by to ktokolwiek wiedział. No cóż, ja bardzo lubię Debrę Winger.

ocenił(a) film na 10
maciekrauze1997

Ja też Ją bardzo lubię, ale dlaczego wątpisz i myślisz że nikt tego niewie ?

gwiazda_hollywood12345

Ja ją jeszcze uwielbiam za Czułe słówka i Cienistą dolinę. Bardzo mi się podoba jej dykcja i uroda, do tego jest naturalna.
Eee cóż pewnie ten kto dodawał te ciekawostkę mógłby najprędzej wiedzieć, a skoro nie wspomniał dlaczego to pewnie nie wiadomo.
Hmm Basinger prócz roli w Tajemnicach Las Vegas kojarzy mi się raczej ze średniego poziomu aktorstwem. Weaver i Davis wtedy jeszcze nie były tak znane, do tego miały czesto problem z otrzymaniem roli, ze względu na ponadprzeciętny wzrost. Huston lubię, ale z jej typem urody, za diabła jej nie widze w roli Pauli, z resztą dopiero po Honorze Prizzich jej kariera nabrała tempa. Ryan, dla mnie średnia aktorka z komedii romantycznych.
Resztą się nie interesowałem, choć ponoć Jason Leigh jest świetna w Nienawistnej ósemce.
Oczywiście to wszystko domysły.

ocenił(a) film na 10
maciekrauze1997

A Brooke Shields ? Ją widzisz w roli Pauli ?

gwiazda_hollywood12345

Nie. Ona nie kojarzy mi sie z dobrym aktorstwem.
Z powyżej wymienionych chyba najbardziej widzę Sigourney, uwielbiam i polecam Ci z nią film Goryle we mgle. Geenę też kocham, ale nie pasuje do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones