PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663113}
6,3 288
ocen
6,3 10 1 288
Hotel Noir
powrót do forum filmu Hotel Noir

Widziałem już na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Puszczali dziś o 11.30. Szkoda, że nie można jeszcze go ocenić bo "niby" nie miał swojej premiery.

ocenił(a) film na 9
freeasy

to byliśmy na tej samej sali. Ciekaw jestem, czy 'zwykli' użytkownicy mogą jakoś 'odblokować' premierę filmu? Również chciałbym ocenić.

edit: dupa, najnowsze polskie premiery dodaje tylko redakcja. :(

michal12514

dziwne, ja byłam o 12.30 w multikinie w zlotych tarasach i pozwolono nam głosować...

ocenił(a) film na 9
nikifor3

Nam chodzi o ocenianie na samym Filmwebie, co do głosowania na festiwalu to rzeczywiście dziewczęta rozdawały karteczki do głosowania. :)

michal12514

haha, właśnie przed chwilą się zorientowałam.

freeasy

też chętnie bym zagłosowała.
według mnie było warto iść na ten film :)

freeasy

Ech... innych filmów też jeszcze nie odblokowali. Denerwujące. Jakby nikt nad tym nie czuwał.

Sylwia_sp

bo może nikt nad tym nie czuwa? ;D

freeasy

Już można:)

freeasy

chciałem obejrzeć... niestety wymyślił sobie, że podłożył bombę i mnie wygoniono z kina ;(

sten44

W drodze do kina trafiła mi się awaria tramwajów i byłam spóźniona, ale miałam nadzieję, że może jakimś cudem uda mi się wejść na salę kinową... A potem okazało się, że nikogo nie wpuszczali do Złotych Tarasów z powodu ewakuacji i seans w ogóle się nie odbył... Ech, tak mi zależało na tym filmie :(

Sylwia_sp

Witajcie w klubie - pół godziny wcześniej wyszedłem z pracy, żeby zdążyć a może nawet zająć dobre miejsce na sali, a tu ledwo się załapałem na miejscówkę przy taśmie policyjnej. :]

Nie chcę wymieniać biletu - w tym roku nie znalazłem niczego innego dla siebie. Wolałbym już informację, że dyrektor wynegocjował dodatkowe seanse na Gwiazdkę lub Sylwestra, niż wymienić bilet na seans czegoś co ledwie mnie ciekawi. Ewentualnie, w ostateczności zwrot pieniędzy - dziwne że dzisiaj nie był możliwy.

Khaosth

No, ciekawe, czy zwrócą pieniądze... Powinni. Ja wymieniłam bilety na "Królewnę Śnieżkę" (byłam zainteresowana tym filmem, więc na szczęście nie był to wybór wymuszony) i "Węgry 2011". Oby okazały się ciekawe. Ale "Hotelu" i tak mi szkoda.

ocenił(a) film na 5
Sylwia_sp

Nie martwcie się tak bardzo, film szczególnie dobry nie jest ;)

mrozikos667

A, tam! W tym roku mam już dwa srogie rozczarowania kinowe za sobą, więc żadne kolejne mi nie straszne! :D

Sylwia_sp

Na Facebooku WFF pojawił się komentarz kolejnej zawiedzionej osoby: "W multikinie wisi informacja, ze nie ma możliwość odebrania zwrotu za bilet, tylko wymiana biletu. Tez uczestniczyłam w przerwanym seansie o 13:45 i dostałam dziś w kasie informację, że mogę go wymienić, jednak jedynie na inny film do 14. (chciałam dopłacić do filmu na 18:30 jednak pani z kasy, po telefonicznej konsultacji z kimś, poinformowała mnie, iż to niemożliwe)"
Ciekawe czy istnieje jakiś przepis prawny pozwalający z organizatorami iść na wojnę (wygraną oczywiście).

Dobrze, że jeszcze coś ciekawego udało się trafić. Ja oddam bilet komuś znajomemu. Liczę jednak, że jeszcze jakaś okazja do obejrzenia filmu (na większym ekranie) się nadarzy.

freeasy

http://www.rlsbb.ru/hotel-noir-2012-720p-bluray-x264-ifpd/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones