PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31890}

Grinch: Świąt nie będzie

How the Grinch Stole Christmas!
7,1 2 219
ocen
7,1 10 1 2219
Grinch: Świąt nie będzie
powrót do forum filmu Grinch: Świąt nie będzie

Już od dawna próbuję znaleźć polską wersję tego filmu, wie ktoś gdzie można obejrzeć?
Bo jak na razie znalazłam tylko angielską : http://video.yandex.ru/users/drucekdk/view/1118/

lenena

Posiadam tą bajkę po polsku na kasecie VHS jeszcze nagrywana z Cartoon Network z maratonu świątecznego chyba z 2001 r. :) Pamiętam jak cały dzień leciał maraton w Wigilię i wszystkie bajki nagrałem wtedy i akurat leciał Grinch : Świąt nie będzie to sie nazywało "Świąteczne Kino Cartoon Network" :D to były piękne czasy nie to co teraz CN upadło strasznie.Chętnie bym się podzielił ale niestety nie mam jak zgrać na komputer,magnetowid posiadam ale uszkodzony ale i tak nie mam karty TV ;/

Pawelos16_2

wielka szkoda i też żałuję, że CN tak się popsuło jak byłam mała to uwielbiałam to oglądać :)
PS Widzę, że nie tylko ja trzymam jeszcze uszkodzony magnetowid x) Mój by świetnie działał, ale kasety wypluwa ;p

lenena

Ja nadal trzymam magnetowid dla sentymentu :D ale też dlatego bo posiadam dość sporą ilość kaset i szkoda mi ich wyrzucać.Tą kasetę z Grinchem trzymam do dzisiaj bo to pamiątka po starym dobrym Cartoon Network :) Na tej kasecie ogólnie znajduje sie całodzienny maraton świąteczny jeszcze wtedy CN na prawdę był bardzo dobrym kanałem a teraz dno już żadnych maratonów nie robią ani nic.Nie tylko Ty jedna tak trzymasz magnetowid wiele osób trzyma dla sentymentu i żeby czasami coś sobie obejrzeć na VHS :D Na szczęście magnetowid można nadal kupić za grosze :)

ocenił(a) film na 9
lenena

Znajdziesz to na anyfiles. Wystarczy tam wpisać "Jak Grinch ukradł święta";)

GandalfCzarny666

wielkie dzięki! Już straciłam nadzieję na odnalezienie polskiej wersji językowej, a tu proszę! Tym większa wdzięczność z mojej strony, bo bardzo chciałam zobaczyć ten świąteczny klasyk. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones