PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 748
ocen
4,8 10 1 64748
2,9 17
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Mam nadzieję że nie zasypiecie mnie toną hate-ów po tym co napiszę ale... uważam że George
Clooney pasował wtedy na Batmana bardziej niż Keaton czy Val!

<unika lecącej w jego stronę cegły>

Tak więc. Wcale nie chcę przez to powiedzieć że ten film czy nawet ten batman był lepszy od
tamtych, nie, lubię ten film pomimo jego głupoty ale nie uważam go za lepszego od
poprzednich czy tych nowszych.
Ale wg. mnie idealnie dopasowali George'a do tej roli.

Opis Bruce'a Wayne'a był zawsze przeciwny do Batmana. "Wiecznie uśmiechnięty playboy
miliarder" i George pasuje do tego idealnie. Keaton miał przypadek Jacka Nicholsona, czyli
twarz po której widać że to świr lub że jest niebezpieczny, takie coś pasuje do Batmana ale nie
do Bruce Wayne'a. Natomiast Val... przyznajmy sobie szczerze do przystojniaków się raczej nie
zalicza.

Moim skromnym zdaniem gdyby usunęli bat - sutki, bat - tyłki z jego ubrania oraz bat - kartę
kredytową i powiedzieli by Clooneyowi "Batman jest cholernie poważny. Kiedy nie masz na
sobie maski możesz się uśmiechać jakbyś reklamował pastę do zębów, ale kiedy masz ją na
sobie to bądź poważny jak pomnik na wyspie wielkanocnej" to byłby wyżej na szczeblu
"najlepszych batmanów", lecz jeśli chodzi o Bruce'ów to on jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 4
jangru1804

Nawet bym się z całością zgodził, ale jedno mnie zaskoczyło o Valu "przyznajmy sobie szczerze do przystojniaków się raczej nie
zalicza". Akurat ciężko oceniać mi urodę męską( mam 3 kategorie: przystojny, brzydki i średni przy czym do ostatniej kategorii zaliczam 90% gości), ale znane mi płci żeńskiej raczej są zgodne, że Val to przystojniak. Oczywiście próba przeprowadzona na paniach, które pamiętają gdy Val był kilkadziesiąt kilo chudszy.
No ale masz zero punctuation na avatarze, to się nie będę czepiał szczegółów :D Klunij rzeczywiście mógłby się sprawdzić jako Batman ale trzeba by zrobić praktycznie cały nowy film bo pomimo tego, że nie uważam tego filmu za najgorszy jaki widziałem( a tak często jest opisywany) no to nie mogę powiedzieć, aby wiele dobrego było w tym filmie

ocenił(a) film na 5
jangru1804

Nie wiem, moim zdaniem Clooney wogole nie pasuje do roli batmana. Najlepszym batmanem byl Michael Keaton. A te czesc obejrzalam i toleruje tylko ze wzgledu na Ume Truman i postac Poison Ivy, ktora jest barwna i ciekawa, jesli nie najciekawsza w tej czesci.

JSteel

Tak samo uważam że Keaton najlepszym Batmanem dodałbym Adam Westa .

jangru1804

Zmien nagłówek bo drażni oko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones