PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579478}

Anatomia strachu

Trespass
5,5 27 582
oceny
5,5 10 1 27582
4,0 11
ocen krytyków
Anatomia strachu
powrót do forum filmu Anatomia strachu

Nieziemski film

ocenił(a) film na 1

Tak bzdurnego, idiotycznego, słabego, nierealnego, kiepsko wyreżyserowanego, fatalnie napisanego, dramatycznie zagranego filmu już dawno nie widziałem.
Żal patrzec na Upadek, nomem omen Joela Schumachera.

edgemoon

wykazałes sie ale nieziemska głupota na 100%

ocenił(a) film na 1
xxxfilmen

Kolejny znawca filmowy z głową wypchaną popcornem

edgemoon

wiekszy znawca napewno od ciebie? widziałem film i wiem ajki jest a napewno nie jest na 1? wiec po g-ów-n-o dajesz 1? aha wolisz filmy akcji typu wyznania Gejszy

ocenił(a) film na 1
xxxfilmen

Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry to wie. Film Gejsza, to coś kompletnie innego niż Wyznania Gejszy. Jesteś ignorantem, daj sobie to powiedziec

ocenił(a) film na 8
edgemoon

kolejny frustrat na filmwebie dający dobremu filmowi 1.

adamus47

Jeśli ty strasznie kiepskiemu filmowi dajesz 10 to ktoś inny ma prawo dać 1 dobremu tyle w temacie

ocenił(a) film na 8
Carnage_

Nie dałem mu 10 ;) dostał 8

ocenił(a) film na 2
edgemoon

Nic dodać nic ująć. Słabiutki, megasztampowy, bez napięcia, bez klimatu. Aż dziwię się, że reżyser kultowego Upadku i 8 mm wyreżyserował tak słaby film. +1 za Kidman.

edgemoon

Film słaby. Po prostu. Rzadko oceniam filmy na 1 (oceniłam tak podajże 2, tym, w których naprawdę nie umiałam zobaczyć absolutnie nic pozytywnego), ale gdybym pod wpływem tego jak bardzo się zawiodłam go oceniała, to dostałby 1.

ocenił(a) film na 8
edgemoon

"nierealnego" to ma być film a nie real :D
Film dobry i właśnie przez takie osoby jak Ty dające filmowi 1 gdy tak naprawdę zasługuje chociażby na 6 jest potem zaniżana ogólna ocena filmu.
Film to UCIECZKA od rzeczywiści, a NIE JEGO kontynuuacja.
Film to napisana fantazja reżysera... Tu nie można patrzyć z pryzmatu realnego życia "co by się zrobiło inaczej" lub jak ktoś w innym temacie "co to za firma ochroniarska".
Film oglądało się przyjemnie, nie było tu jak w tympwych akcjach gdzie zawsze jest to samo, jest jakiś nowy pomysł na film, gra aktorska wdg mnie bardzo udana, dlatego nie pozostaje mi dać 8/10, 2 pkty stracone przez drobn uchybienia w filmie które mi się nie spodobały.
Nie mniej jednak film warto obejrzeć bo bardzo przyjemnie się go ogląda :)

ocenił(a) film na 1
kowal1528

To nie jest kino science-fiction, lecz dramat. Gatunek ten charakteryzuje się pewnymi prawidłami. Skoro ktoś czyha na życie głównego bohatera, a ten w chwili ataku, patrzy zabójczy w oczy i zbiera poziomki, to jest to element nierealny. To jednak tylko jedno z zastrzeżen do tego filmu.
Skoro dajesz 8 filmowi z dramatyczną grą aktorską, fatalnie napisanym scenariuszem, histerycznie wykreowanymi postaciami i kiepską reżyserią, to najwyraźniej należysz do widzów mało wymagających, z myślą o których "dzieło" to powstało. Oczywiście nie jesteś sam z tym problemem na świecie, więc nie zadręczaj się ... :>

ocenił(a) film na 8
edgemoon

Mylisz film zrobiony w oparciu an faktach, a film napisane przez reżysera i zobrazowany.
W każdym filmie można doszukać sie anomalii, które naprawdę wygladały by inaczej, gdybym miał besztać film za drobne niedociągnięcia to żaden by mi się nie podobał.
Film by był dobry musi spełniac proste 2 warunki: dobrze się oglądać, mieć dobrą gre aktorską, a ten film zadbał o te 2 rzeczy.

Ale skoro Ty piszesz, że film posiadał "dramatyczną grą aktorską", to my chyba nie mamy o czym gadać, bo nawet nie mam zamiaru wchodzić na Ciebie i patrzeć jakie Ty filmy lubisz.
Rozumiem by nie podobał się film bokażdy ma swoje gusta. Ale Tobie nie podoba się gra aktorska, która akurat była dobra :)

ocenił(a) film na 1
kowal1528

Rozmowa z tobą przypomina widok psa mojej bardzo dawnej dziewczyny, który zjadał własne odchody. Strasznie go za to besztaliśmy, o on nadal swoje - jadł kupę, aż mu się uszy trzęsły. Sądzę, że gdyby posiadł umiejętność mówienia, zachwalałby smak swojego kału, mimo, że wszyscy na około, trochę bardziej rozwinięci intelektualnie, pukaliby się w głowę.
A tak w ogóle to zajrzyj w nagrody filmu Anatomia strachu. Może inne źródło przekona Cię, że film jest zagrany tragicznie.
Smacznego!

ocenił(a) film na 8
edgemoon

Ty jakiś niedorowinięty jesteś?
Mam czytać jakieś zagraniczne gó*wno by wiedzieć czy film mi się podoba i czy gra aktorska jest dobra? lol, typowy chłopaczek co wzoruje swoje zdanie na zdaniu innych :)

ocenił(a) film na 1
kowal1528

A jednak jak ten pies, nie dasz sobie powiedziec, ze sie mylisz. Cytujac klasyka: Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry to wie.

ocenił(a) film na 8
edgemoon

Widzisz, Ty kreujesz swoją opinię patrząc na opinię innych, a ja natomiast oceniam film sam wdg swoich kryterii ponieważ to JA oglądam i to JA wiem czy gra aktorska MI się podobała czy też nie, więc teraz odpowiedz sobie W CISZY (bez zbędnego spamowania już tu), kto tak naprawdę jest głupi.

ocenił(a) film na 1
kowal1528

Kazałem ci spojrzeć w nagrody, abyś zobaczył, że moje zdanie na temat gry aktorskiej ma odzwierciedlenie w opiniach specjalistów. Nie wiem skąd pomysł, że wzoruje swoją ocenę na tychże nagrodach. A nawet jesli tak jest, to czasem dobrze posłuchać mądrzejszych, niż tkwic we wlasnym ciemnogrodzie.
Podobala ci sie gra Cage i Kidman w filmie Anatomia Strachu. Ok. To swiadczy o twoim guscie filmowym.

ocenił(a) film na 2
kowal1528

a ja cie chyba rozumiem ze bronisz filmu. Musiales miec naprawde super faze na ogladanie tego filmu. Ciekawe czy to bylo na trzezwo czy nie.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Ja tak co sugeruje moja ocena, Twoje "2" i kolegi wyżej "1" chyba tłumaczy wszystko :)

ocenił(a) film na 2
edgemoon

Dokładnie! Film ostatniej kategorii, nie wiem, jakim cudem znalazła się tam taka obsada... Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
edgemoon

zgadzam sie z autorem tematu film strasnzy gniot jedyny plus to aktor nicolas cage a reszta to normalnie sam bym to lepiej napisał - dajecie mi tydzien a to co ttutaj pokazali to masakra, dodzwonienie sie do firmy ochroniarskiej zaplakana dziewczyna rozmawia z babą przez telefon i jej uwierzyła ze impreza w domu :D masakra powinna firma tam wbic policja i powystrzelac tych amatorow kurva kludzie filmow nie potrafią krecic i pozniej takie cos wychodzi i jeszcze najlepszego aktora na swiecie w to wmieszali nicolasa cage : /

edgemoon

namęczyłeś się pisząc ten bezurzyteczny komentarz

ocenił(a) film na 7
edgemoon

To oglądaliśmy kolego dwa różne filmy chyba. Anatomia Strachu wybitna nie jest,ale z całą pewnością nie jest to zly film i trzeba dużo zlej woli (albo zlego gustu) aby tego nie zauwazyc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones